Akne ve Gözenek Karşıtı Kit

Cildi düzeltmek için 3 adım

499.90 449.90 TRY

Hedefler

Sivilce oluşumunu azaltmak ve önlemek, Gözenekleri temizlemek, Sebum dengesini sağlamak, Sağlıklı Cilt Yenilenmesini Teşvik Etmek

Uygunluk

Karma ve Yağlı Cilt Tipleri

Doku

Cilt yüzeyinde anında emilen yağlı bir his bırakmayan dokuya sahiptir.

Gözenek Arındırıcı Tonik
AHA-BHA-PHA, ölü cilt hücrelerinin arındırılmasına, gözenek görünümünün azaltılmasına ve pürüzsüz bir cilt görünümüne ulaşmanıza yardımcı olmak için sinerjik bir şekilde çalışır. Fermente Pelin Otu Özü, cildinizi çevresel stresörlerden koruma konusunda gelişmiş antioksidan özellik sunar. 'Doğanın şifacısı' olarak adlandırılan Centella Asiatica cilt onarımını teşvik eder ve cildin tazelenmesine yardımcı olur. Pürüzsüz bir bitiş için cildinizi arındırırken, beslenmeye ve aydınlatmaya yardımcı olur.

 

Akne Karşıtı Serum
Centella Özü, Azelaik Asit ve Söğüt Kabuğu Özü içeren formülü ile akneye meyilli cilde nazik bir dokunuş sunar. Cantellaoids (Madecassic Acid, Asiaticoside, Asiatic Acid) ve Pre+Postbiyotiklerle zenginleştirilmiş formülü ile cilt mikrobiyotasını desteklerken cildin tazelenmesine yardımcı olur. Günlük cilt bakım ritüellerinize daha nazik, daha yumuşak bir yaklaşımla cildinize tazelenmiş, pürüzsüz ve doğal olarak parlayan bir görünüm kazandırır.

 

Arındırıcı Nemlendirici Akne Karşıtı Krem
Yağsız formülü, akne eğilimli ciltlerin nem ihtiyacını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Aloe Vera, Hyaluronik Asit ve Ektoin içeren formülü ile cildi nemlendirir. Cildi sakinleştirmek için Centella Özü ve nazik arındırma için LHA içerir. Ginkgo Bilboa'nın antioksidan özellikleri ve Söğüt Ağacı Özünün arındırıcı dokunuşu sunar. İçeriklerin kapsamlı karışımı yumuşak ve arınmış bir cilt görünümü sağlar.

Gözenek Arındırıcı Tonik
Ingredients/İçindekiler : Aqua, Bacillus/Artemisia Vulgaris Extract Ferment Filtrate, Centella Asiatica Leaf Extract, Glycerin, Propylene Glycol, Glycolic Acid, Lactic Acid, Citric Acid, Salicylic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Mandelic Acid, Gluconolactone, Pyrus Malus Fruit Extract, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Saccharum Officinarum Extract , Vitis Vinifera Leaf Extract, Citrus Medica Fruit Juice Extract, Madecassic Acid, Asiaticoside, Asiatic Acid, Tartaric Acid, Malic Acid, Panthenol, Inulin, Fructose, Allantoin, Sorbitol, Spirulina Platensis Extract, Lactobionic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Pentylene Glycol , Sodium Hyaluronate, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol,  Benzyl Glycol, Potassium Sorbate, Raspberry Ketone, Ethylhexylglycerin.

 

Akne Karşıtı Serum
Ingredients/İçindekiler : Aqua, Centella Asiatica Leaf Extract, Bacillus/Artemisia Vulgaris Extract Ferment Filtrate, Azelaic Acid, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Salix Alba Bark Extract, Panthenol, Madecassic Acid, Asiaticoside, Asiatic Acid, Inulin, Fructose, Hydroxyethylcellulose, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Sorbitol, Spirulina Platensis Extract, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin.

 

Arındırıcı Nemlendirici Akne Karşıtı Krem
Ingredients/İçindekiler : Aqua, Centella Asiatica Leaf Extract, Bacillus/Artemisia Vulgaris Extract Ferment Filtrate, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Capryloyl Salicylic Acid, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ectoin, Glycerin, Salix Alba Bark Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Inulin, Fructose, Allantoin, Madecassic Acid, Asiaticoside, Asiatic Acid, Panthenol, Sodium PCA, Sorbitol, Spirulina Platensis Extract, Potassium Sorbate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Pentylene Glycol, Ethylhexylglycerin.
 

Tamamlayıcı Ürünler