Leke Karşıtı Kit

30 günlük kitler

499.90 449.90 TRY

Hedefler

Hiperpigmentasyonu Azaltmak, Cilt Tonunu Dengelemek, Cildin Parlaklığını Artırmak

Uygunluk

Tüm cilt tipleri

Doku

Cilt yüzeyinde anında emilen yağlı bir his bırakmayan dokuya sahiptir.

Işıltı Yenileyici Tonik: Cildinizi Doğanın Parlaklığıyla Aydınlatın
Her damlası cildinizin doğal ışıltısını ortaya çıkarmak için tasarlanan bu tonik,%60 oranındaki Pirinç Suyu içeriğiyle cildinizin tazelenmesine ve aydınlanmasına destek olur. Glikolik Asit, nazik bir peeling etkisi ile cildinizi canlandırırken; Meyan Kökü, Yaban Mersini, Dut ve Nar Özleri ile zenginleştirilmiş formülü leke oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Cildinize daha aydınlık, canlı ve taze bir görünüm kazandırarak cildinizin doğal ışıltısını ortaya çıkarır.

 

Alfa-Aydınlatıcı Serum: Cildinizi İçten Aydınlatın
Cildinizin doğal güzelliğini desteklemek ve cilt tonu eşitsizlikleriyle mücadele etmek için %30 oranında pirinç ile formüle edilmiştir. Traneksamik Asit, Alfa Arbutin ve Traneksamoyl Dipeptit-23 gibi güçlü içerikler, cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur. Meyan Kökü, Fermente Pirinç Özü ve Yaban Mersini ile zenginleştirilmiş bu formül, cildinizin aydınlık ve ışıltılı bir görünüm kazanmasını destekler.

 

Geliştirilmiş Leke Karşıtı Krem: Temiz, Sağlıklı Cildi Ortaya Çıkarın
%60 pirinç suyu içeren gelişmiş formül, cildinizdeki kusurlarla mücadele ederken aynı zamanda nemlendirme sağlar ve yaşlanma belirtilerine karşı antioksidan koruma sunar. Alfa-Arbutin, Traneksamik Asit, ve Diasetil Boldin, leke görünümüne karşı etkili bir savunma sunar. Meyan Kökü Özü, Aloe Vera Suyu ve Nar Özlerinin güçlü karışımıyla zenginleştirilen formül, cildinize ışıltı ve parlak bir görünüm kazandırarak cildinizin doğal güzelliğini ön plana çıkarır.
 

Işıltı Yenileyici Tonik

Ingredients / İçindekiler: Oryza Sativa Bran Water, Aqua, Glycolic Acid, Glycerin, Saccharomyces/Rice Ferment Filtrate Extract, Niacinamide, Propylene Glycol, Punica Granatum Fruit Extract, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Morus Alba Root Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Inulin, Fructose, Pentylene Glycol, Allantoin, Tranexamoyl Dipeptide-23, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, Ethylhexylglycerin. 


Alfa-Aydınlatıcı Serum

Ingredients / İçindekiler:  Aqua, Oryza Sativa Bran Water, Niacinamide, Saccharomyces/Rice Ferment Filtrate Extract, Tranexamic Acid, Propylene Glycol, Alpha-Arbutin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Panthenol, Inulin, Fructose, Hydroxyethylcellulose, Tranexamoyl Dipeptide-23, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, Pentylene Glycol. 


Geliştirilmiş Leke Karşıtı Krem

Ingredients/İçindekiler : Oryza Sativa Bran Water, Glycerin, Saccharomyces/Rice Ferment Filtrate Extract, Aqua, Tranexamic Acid, Niacinamide, Caprylic/Capric Triglyceride, Propylene Glycol, Alpha-Arbutin, Punica Granatum Fruit Extract, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Vitis Vinifera Seed Oil, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Panthenol, Inulin, Fructose, Diacetyl Boldine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium PCA, Ethylhexylglycerin, Tranexamoyl Dipeptide-23, Pentylene Glycol, Inulin Lauryl Carbomate, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol. 
 

Tamamlayıcı Ürünler