img img img img img

Bariyer Onarıcı Kit

3 Adımda Gece Cilt Onarımı Deneyimi

449.90 449.90 TRY

Hedefler

Cilt bariyerini güçlendirmek, Hassasiyeti azaltmak, Cilt dayanıklılığını artırmak, Yaşlanma belirtilerini azaltmak

Uygunluk

Tüm cilt tipleri

Doku

Cilt yüzeyinde anında emilen yağlı bir his bırakmayan dokuya sahiptir.

Bariyer Destekleyici Tonik
Günlük yaşamın sebep olduğu streslerin cilde verdiği zararlara karşı cilde koruma sunmak üzere özenle hazırlanmıştır. Ginseng Özü ve Fermente Yeşil Çay'ın canlandırıcı özellikleri ile zenginleştirilen bu tonik, cildi nazikçe tazelemeyi ve korumayı amaçlar. Beta-Glukan'ın sakinleştirici etkileri, farklı çeşitlerde ve boyutlarda Hyaluronik Asitlerin derin nemlendirmesi ile birleşerek nem ve güçlü bir cilt bariyeri sağlamayı hedefler. Dengeli, parlak ve yumuşak bir cilt görünümüne ulaşmanın ilk adımı.
 

Bariyer Onarıcı Serum
Canlandırıcı bir etki ve derin bir nemlendirme için Ginseng Özü, Hyaluronik Asit ve Beta-Glukan ile formüle edilmiştir. Cilt onarımını destekler ve yaşlanma belirtileriyle mücadele eder. Botaniklerin ve yenilikçi bileşenlerin karışımıyla dengeli, esnek ve parlak bir cilt için çözüm sunar.

 

Bariyer Onarıcı Gece Kremi
Bariyer Onarıcı Gece Kremi, uyku sırasında cildin doğal yenilenme sürecini desteklemek için tasarlanmış birinci sınıf bir cilt bakım ürünüdür. Bakuchiol, postbiyotikler, peptitler, bitkisel yağlar ve özler ile zenginleştirilmiş formülüyle cildi derinlemesine nemlendirmeye, cilt bariyerini onarmaya yardımcı olur. Anında nem ve parlaklık için gün boyunca, parlak bir sabah ışıltısı için ise geceleri kullanın. 

Bariyer Destekleyici Tonik
Ingredients/İçindekiler : Aqua, Pseudozyma Epicola/Camellia Sinensis Seed Oil Ferment Extract Filtrate, Propylene Glycol, Beta-Glucan, Niacinamide, Glycerin , Sodium Hyaluronate, Lactobacillus Ferment Lysate, Panax Ginseng Root Extract, Panthenol, Propanediol, Sorbitol, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Vaccinum Mrytillus Fruit Extract, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydroxyethylcellulose, Caprylyl Glycol, Heptapeptide-6, Copper Tripeptide-1, Micrococcus Lysate, Pentylene Glycol, 1,2-Hexanediol.

Bariyer Onarıcı Serum
Ingredients/İçindekiler : Aqua, Propylene Glycol, Beta-Glucan, Pseudozyma Epicola/Camellia Sinensis Seed Oil Ferment Extract Filtrate, Lactobacillus Ferment Lysate, Glycerin , Sodium Hyaluronate, Panax Ginseng Root Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Vaccinum Mrytillus Fruit Extract, Hyaluronic Acid, Marula Oil, Propanediol, Sorbitol, Ceramide NP, Copper Tripeptide-1, Micrococcus Lysate, Caprylyl Glycol, Heptapeptide-6, Oligopeptide-1, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Inulin Lauryl Carbomate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Pentylene Glycol, 1,2-Hexanediol.  

Bariyer Onarıcı Gece Kremi
Ingredients/İçindekiler : Aqua, Pseudozyma Epicola/Camellia Sinensis Seed Oil Ferment Extract Filtrate, Glycerin, Propylene Glycol, Bifida Ferment Filtrate, Ectoin, Coco-Caprylate/Caprate, Lactobacillus Ferment Lysate, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Inulin Lauryl Carbomate, Panax Ginseng Root Extract, Calendula Officinalis Flower Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Vaccinum Mrytillus Fruit Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Sodium Stearoyl Glutamate, Panthenol, Glycine Soja Sterols, Sorbitol, Bakuchiol, Pentylene Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phospholipids, Safflower Oil/Palm Oil Aminopropanediol Esters, Copper Tripeptide-1, Micrococcus Lysate, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, Heptapeptide-6.
 

Tamamlayıcı Ürünler